محل تبلیغات شما

هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی روشی به نام خریدپستی است، که در این روش شما قراردادی با اداره پست بر این مبنا که ماموران اداره پست به محل فروشگاه شما (دفتر تجاری ، مغازه، منزل و . ) می آیند کالاهایی که باید پست شوند را تحویل می گیریند و کالا ها را برای مشتریان شما در هر شهر یا استانی می برنند و تحویل مشتریان می دهند و هزینه کالا را تحویل گرفته و به حساب شما واریز می کنند، می بندید.

نحوه قرارداد با پست برای فروشگاه اینترنتی

اگر شما فروشگاه اینترنتی دارید و قصد دارید از امکان پیاده سازی سرویس پرداخت در محل اداره پست استفاده نمایید،بایدقرارداد "سرویس خرید و فروش اینترنتی" را با شرکت پستببندید.

در قرارداد سرویس خرید و فروش اینترنتی ذکر شده:

  1. حوزه تحت پوشش قرارداد، سراسر کشور است.
  2. هزینه های پستی براساس تعرفه های مصوب و ابلاغی پست محاسبه می شود.
  3. افزایش نرخ تعرفه های پستی در طول مدت زمان قرار داد که توسط کارفرما اعمال می شود.
  4. تنها 2 بار در هفتهپست از حساب خوب به حساب طرف قرارداد واریز می کند.
  5. مدت قرارداد، یکساله است.

بیشتر بخوانید:مجوز برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

محاسن روش خرید پستی

  • کاربرانی که قصد خرید از شما را دارند با این روش پست نگرانی برایشان باقی نمی ماند و با خیالت راحت به شما اعتماد می کنند و خریدشان را انجام می دهند. چون مشتری می داند بعد از پر کردن فرم نیازی به پرداخت هزینه قبل از دریافت محصول ندارد و زمانی باید هزینه را پرداخت که مامور پست محصول را به مشتری تحویل می دهد.
  • بدون هرگونه برخورد با مشتری، بدون مسائل و کارهای حسابداری، بدون ارتباط مداوم با اداره پست و ارسال محصول با پیک.


معایب روش خرید پستی

  • گاهی اوقات ممکن است با شرکت های وابسته به مشکل برخورد و پرداخت درصدی از فروش کالا به این شرکت ها
  • یکی از بزرگترین عیب هایی که در روش خرید پستی وجود دارد این است که فروشنده محصول را بسته بندی می کند و مامور پست تحویل می دهد. ماموران پست محصول را آدرس موردنظر در هر شهر یا استانی می برند و ممکن است محصول به هر کدام از این دلایل شامل: همراه نداشتن پول در موقع تحویل به مشتری ، تحویل نگرفتن مشتری، مزاحمت، ادعای مشتری که سفارش نداده است و. مرجوع شود و ارسال کالا و برگشت آن توسط اداره پست با فروشنده است، فروشنده پس از ارسال محصول در هر صورت باید هزینه پست را بدهد.

برای مطالعه این مطلب مفید به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://www.webpouya.com/blog/item/295-how-to-buy-e-online-shop.html

3 ایده برای کسب درآمد مثل دیوار

کسب درآمد اینترنتی از طریق تبلیغات

روش خرید پستی در راه اندازی فروشگاه اینترنتی

پست ,محصول ,تحویل ,اینترنتی ,روش ,پستی ,فروشگاه اینترنتی ,اداره پست ,خرید پستی ,روش خرید ,محصول را ,اندازی فروشگاه اینترنتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اورژانس کامپیوتر تهران 09391264503 forcmendblacat شمامه | دانلود رایگان فیلم،سریال،آهنگ و آخرین اخبار ایران و جهان salemblogB هامون آموزش طراحی لباس و الگو و دوخت در اصفهان زندگی شاد بارقه های سیاسی آپديت نود32 - لايسنس نود32 - يوزرنيم و پسورد نود32 – براي موبايل